Main (Ukr)

Сюрприз викладачкам фізкультури у Міжнародний жіночий день

Ми продовжуємо співпрацю з командою наших друзів та партнерів ГО Junior, разом я якими прагнемо виховати правильне та здорове ставлення до спорту серед нового покоління українців.

Так, разом з ними ми влаштували сюрприз 5 особливим жінкам до свята 8 березня! Всі вони - вчительки фізкультури з різних куточків України та з різними історіями кар'єрного успіху. 

1. Людмила Мосійченко-Бобракова, Запоріжжя 
В освіті вже 19 років! Працювала і педагогом-організатором, і заступником з виховної роботи, і вчителем фізкультури. Має 2 вищі освіти, брала участь у величезній кількості проєктів і змінює спорт у своєму місті. 

2. Орися Вачко, Львів
Навчалася на модельєра, але активний спосіб життя з дитинства підштовхнув на думку про вчительство. І вже прийшовши у школу, усвідомила, що сучасні школярі відрізняються від її бачення. Тому зараз вона активно впроваджує спорт у їхнє життя. 

3. Вікторія Федорова, Кривий Ріг 
Захоплюючись тренуваннями у тренажерному залі, надихнулися на роль вчителя фізкультури. На своєму прикладі хотіла донести до дітей користь спорту, туризму і танців. І в неї це виходить чудово! Вона черпає життєву енергію на уроках і відчуває себе з дітьми на 20 років! 

4. Надія, Харків 
Їй 82 роки! Вона все життя працювала вчителем фізкультури. Але через свій вік пішла працювати в іншу школу гардеробницею. Проте батьки дітей вмовили її повернутися до занять! Все її життя пов’язане зі спортом, у 1980 році Надія несла Олімпійський вогонь! 

5. Надія Можаєва, Кремінна 
Ще до закінчення школи Надія здобула звання майстра спорту і триразової призерки чемпіонату Європи. Працювала в Луганському регіональному центрі з фізичної культури та спорту інвалідів і в Луганській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі для інвалідів. А наприкінці минулого року зрозуміла, що це саме те, що їй потрібно та чим хочеться займатися усе життя. 

Разом з букетом квітів кожна з викладачок отримала запрошення на весняний вікенд до Києва. Тут для них ми підготували кілька сюрпризів, які, сподіваємось, стануть приємною несподіванкою для викладачок.


Події