Main (Ukr)

Прем’єра проєкту «Музична подяка лікарям»

16 вересня в Національній опері України відбулася світова прем’єра міжнародного проєкту «Музична подяка лікарям» за підтримки ВООЗ та ЮНЕСКО, який об’єднав композиторів та виконавців з Франції, Туреччини, України та Китаю. Автор проєкту - артист ЮНЕСКО в ім’я миру Герман Макаренко.

Глядацьку залу заповнили українські медики, волонтери, ветерани зі всіх куточків країни. Так як лікарі другий рік поспіль перебувають на передовій в складних умовах з надзвичайним ризиком, то саме завдяки концерту, є можливість сказати «спасибі» всім лікарям Україні.Заступник генерального директора ЮНЕСКО Едуард Фірмін Матоко у відеозверненні під час концерту наголосив, що створений аудіовізуальний контент в рамках проєкту стане частиною глобального руху «ResiliArt», а відеоверсію побачать всі лікарі світу! 

Нам особливо приємно було стати меценатом та партнером проєкту на чолі з засновницею Надією Ратке, яка прилетіла з Німеччини, щоб підтримати лікарів і бачити їхні щасливі очі.«Радію, що ми долучились до організації свята лікарям, вечора класичної музики, - вони мають на це право. Концертом ми висловлюємо подяку всім лікарям України та світу»,- Надія  Ратке, засновниця, голова фонду IOSJ Ukraine.Серед почесних гостей які відвідали захід були Тетяна Ломакіна, уповноважена Президента​ України з питань безбар’єрності, Наталія Пушкарьова, уповноважена з питань волонтерської діяльності, Джапарова Еміне, перша заступниця міністра закордонних справ України, Ігор Жовква, заступник керівника Офісу Президента України, Сергій Дубров, президент Асоціації анестезіологів та інші.

Події