Main (Ukr)

Премія Global Teacher Prize-2021 відзначила найкращих вчителів України

2 жовтня найпрестижніша премія Global Teacher Prize, яка щорічно відзначає найкращих працівників освіти, вп'яте роздала нагороди тим, хто їх насправді заслуговує.

Нам дуже приємно, що серед списку імен є особливо близькі нам переможці, до відзнаки котрих долучилась очільниця нашого фонду Надія Ратке. Цьогоріч, вона підтримала дві номінації, яким надала призовий фонд. Це номінація «Найкращий вчитель фізкультури», яку ми підтримуємо другий рік поспіль, ініційована командою наших друзів та соратників — рухом Олександра Педана JuniorZ. Та номінація «Вибір Серцем», куратором котрої є телеведуча Наталія Мосейчук. Разом з нею ми відзначили вчителів прифронтової зони, які працють там з волонтерською місією. Цього року звання найкращого вчителя фізкультури отримала Оксана Юрків, вчителька з Козівського закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ст. «Українська гімназія ім. В. Герети», що на Тернопільщині. Вона — справжній приклад для наслідування, адже проактивна вчителька дбає про розвиток спортивних талантів своїх учнів. За свою працю та любов до професії переможниця отримала грошову винагороду у 30 000 грн та освітню поїздку до Німеччини від нашого фонду.

«Вітаю найкращого вчителя фізкультури! Ви — приклад для багатьох своїх колег та натхненник школярикам. Спорт, активний спосіб життя відкриває дітям віру в себе та бажання досягати успіхів!» — проголосила на церемонії засновниця фонду Надія Ратке.Що стосується номінації «Вибір серцем» від Наталії Мосейчук, то тут було обрано аж двох переможців - освітніх терапевтів, які лікують знаннями та відкривають світ своїм учням. Першу нагороду отримала Тетяна Вакулюк з Дніпра. У обласній клінічній лікарні «Фтизіатрія» вона викладає близько 20 предметів — від математики для першачків до англійської для старших.

Також нагорода дісталась волонтерці — вчительці української мови та зарубіжної літератури з села Тейсарів Стрийського району, що на Львівщині Уляні Буцяк.

Ми надзвичайно щасливі, що долучились до важливої премії, яка у такий складний час мотивує та підтримує вчителів, надихаючи їх на нові звершення. Сподіваємось, ми зможемо продовжити цю ініціативу й наступного року. 
Події