Нам дуже приємно, що серед списку імен є особливо близькі нам переможці, до відзнаки котрих долучилась очільниця нашого фонду Надія Ратке.
![](https://static.tildacdn.com/tild3537-3338-4663-b462-323162393730/4.webp)
Цьогоріч, вона підтримала дві номінації, яким надала призовий фонд. Це номінація «Найкращий вчитель фізкультури», яку ми підтримуємо другий рік поспіль, ініційована командою наших друзів та соратників — рухом Олександра Педана JuniorZ. Та номінація «Вибір Серцем», куратором котрої є телеведуча Наталія Мосейчук. Разом з нею ми відзначили вчителів прифронтової зони, які працють там з волонтерською місією.
![](https://static.tildacdn.com/tild6431-3561-4035-b131-363035623661/3.webp)
Цього року звання найкращого вчителя фізкультури отримала Оксана Юрків, вчителька з Козівського закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ст. «Українська гімназія ім. В. Герети», що на Тернопільщині. Вона — справжній приклад для наслідування, адже проактивна вчителька дбає про розвиток спортивних талантів своїх учнів. За свою працю та любов до професії переможниця отримала грошову винагороду у 30 000 грн та освітню поїздку до Німеччини від нашого фонду.
«Вітаю найкращого вчителя фізкультури! Ви — приклад для багатьох своїх колег та натхненник школярикам. Спорт, активний спосіб життя відкриває дітям віру в себе та бажання досягати успіхів!» — проголосила на церемонії засновниця фонду Надія Ратке.
![](https://static.tildacdn.com/tild6635-6165-4466-b236-363433333662/2.webp)
Що стосується номінації «Вибір серцем» від Наталії Мосейчук, то тут було обрано аж двох переможців - освітніх терапевтів, які лікують знаннями та відкривають світ своїм учням. Першу нагороду отримала Тетяна Вакулюк з Дніпра. У обласній клінічній лікарні «Фтизіатрія» вона викладає близько 20 предметів — від математики для першачків до англійської для старших.
Також нагорода дісталась волонтерці — вчительці української мови та зарубіжної літератури з села Тейсарів Стрийського району, що на Львівщині Уляні Буцяк.
Ми надзвичайно щасливі, що долучились до важливої премії, яка у такий складний час мотивує та підтримує вчителів, надихаючи їх на нові звершення. Сподіваємось, ми зможемо продовжити цю ініціативу й наступного року.