Main (Ukr)

Робота над створенням МФЦ: підсумки робочої поїздки до Києва

Наразі наймасштабнішою метою роботи нашого фонду є створення Міжнародного фінансового центру в Україні. Тому нещодавній візит до Києва засновниці фонду Надії Ратке був присвячений саме питанню перспективи та реалізації МФЦ, а також створенню великих інвестиційних проектів в Україні.

Наша команда надзвичайно рада, до Києва зміг прибути наш партнер з ОАЕ, засновник фірми Emirates Legal Саєд Муджтаба Хуссейн, який є експертом у питаннях міжнародних інвестицій та створення фінансових центрів в різних країнах. Також ми вдячні українській стороні за продовження згуртованої роботи над створенням МФЦ. Ми впевнені, що це дозволить інвесторам отримувати користь від економічного зростання країни завдяки інвестуванню в об'єкти української економіки.

В Києві ми провели низку зустрічей з представниками урядових структур, відповідальних за реформи в економічному та правовому секторі. Серед них – депутат та заступник голови Комітету з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський, представники Офісу президента України, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ірина Новікова, директор Команди підтримки реформ Міністерства інфраструктури Ірина Кошель, голова Національної комісії з цінних паперів Тимур Хромаєв, керівник Офісу Національної інвестиційної ради Ольга Магалецька, голова Вищого антикорупційного суду Олена Танасевич.

Також Надія Ратке зустрілась з представниками ЗМІ та дала низку інтерв’ю, аби винести обговорення щодо найшвидшого впровадження МФЦ в публічний простір.

Окрім того, ми запланували два важливих онлайн-івенти, що відбудуться найближчим часом. Це zoom-конференція на тему захисту інвестицій в Україні з Олексієм Бонюком, керівником профільного департаменту Генеральної прокуратури. А також велика онлайн-дискусія зі студентами 3-4 курсів та професорським складом Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, головною темою якої буде доцільність МФЦ в Україні, його переваги, перспективи та вплив на економіку.


Ми раді, що візит Надії до Києва дав плідні результати, незважаючи на глобальну кризу. І сподіваємось, що зовсім скоро становлення фінансового центру вийде з площини обговорень та перейде до реалізації.

Події