Ми поставили собі запитання: як прищепити дитині бажання тренуватися, щоб бути просто здоровим, розвиненим, вмілим без жодних рекордів? Як зберегти в ній тягу до спокійного щоденного спорту, коли однолітки мріють про нові гаджети та кросівки?
![](https://static.tildacdn.com/tild3133-3831-4537-a435-356630303532/197438005_1971013956.jpg)
Саме тому цьогоріч День захисту дітей ми вирішили відзначити разом зі Спортивним комітетом України та ГО JuniorZ на чолі з Олександром Педаном сучасним чемпіонатом для школярів Kids&JuniorZ Games.
![](https://static.tildacdn.com/tild3234-6230-4334-b632-663364323237/197805536_2335645448.jpg)
Ми бачимо в цьому заході не лише розвагу, а цілу місію - зацікавити спортом навіть тих дітей, які нібито до нього “не здібні”. Тому ми пропонуємо дітям широкий вибір сучасних активностей, аби вони точно змогли обрати собі до смаку якусь з них.
![](https://static.tildacdn.com/tild6663-3064-4739-b331-326531383134/197321412_1906392079.jpg)
⠀
В рамках Kids&JuniorZ Games 650 дітлахів позмагались з чирлідингу, флорболу, ейр-бадмінтону, петанку, регбі, корфболу. А головне - переможцями стали абсолютно всі учасники! Адже ми не про конкуренцію, а про заохочення до спорту.
![](https://static.tildacdn.com/tild6161-3031-4136-a436-303134303337/197305980_1347285092.jpg)
⠀
Пишаємось, що засновниця нашого фонду Надія Ратке підтримала такий важливий та масштабний соціально-освітній проект, а також надала маленьким чемпіонам призи.
⠀
Сподіваємось, цей захід стане нашою спільною доброю традицією і ми побачимось з вами вже наступного року!