Співпраця з Національним художнім музеєм України (НХМУ)
Національний художній музей України зберігає найширшу та вражаючу колекцію спадщину українського мистецтва - близько 40 тисяч експонатів, серед яких шедеври українського живопису, скульптури і графіки від часів Київської Русі до сьогодення.

Окрім знакової експозиції, НХМУ - один з небагатьох музеїв України, відкритий сучасним підходам у пропагуванні традиційного мистецтва, освоює нові технології та єдині в країні, хто доповнює колекції аудіогідами, озвученими голосами українських зірок. Ми переконані, що українські об'єкти мистецтва можуть зайняти достойне місце в історії світової культурної спадщини, але для цього потрібно познайомити їх з іноземними гостями. Для цього наш фонд розпочав співпрацю з музеєм у кількох напрямках - перекладі аудіогідів музею різними мовами.

Крім того, ми плануємо надати деяким експонатам музею нове життя у міжнародному форматі та дати можливість познайомитись із сучасним українським живописом поціновувачам у регіонах Близького Сходу, зокрема в Чилі, де наш фонд готує запуск Українського Дому.