Міжнародна організація соціальної справeдливості
Благодійний фонд, який ініціює реформи у судовій системі та у галузі економіки, реалізація яких формує стабільність соціального та фінансового сектору України. А також здійснює проєкти у сферах культури, освіти, охорони здоров'я
Будує міжнародну співпрацю з іншими країнами у Європі, регіоні Близького Сходу, Латинської Америки та США.
Забезпечити соціальний захист українців, вдосконалити функції у правовій, економічній
та культурній галузі, опираючись на успішно реалізований досвід за кордоном, а також поширити знання про історію та популяризувати українську культуру у різних куточках світу.
МЕТА ФОНДУ
Міжнародна організація соціальної справедливості
Звернення засновниці фонду Надії Ратке
Як демонструє історія, ще жодна, навіть найблагополучніша країна, не змогла вирішити геть усі соціальні проблеми у суспільстві.
Проте досвід багатьох з них показує,
що є ефективні та перевірені часом методи,
ідеї, механізми втілення новітніх кейсів у різних сферах - від правового сектору до культурного, які значно допомагають вирішити задачі, заповнити прогалини та підвищити рівень соціальної справедливості.
Співпраця з потужними міжнародними організаціями, урядовими проектами у різних країнах та ООН наштовхнула мене на розробку програм щодо покращення деяких галузей
в Україні. Тепер з командою однодумців та партнерів я втілюю їх у життя в рамках нашого Фонду соціальної справедливості.
Більше
Чому основний напрямок нашої роботи - це соціальна справедливість? Бо саме ця ідея була наріжним каменем в усіх моїх кар'єрних починаннях, що мали різноманітне спрямування. Робота у галузі освіти, аграрного сектору, медіа та політики в Україні, Німеччині, ОАЕ та Чилі, дозволив мені набути та вдосконалити навички у розробці комунікаційних стратегій для втілення соціальних проектів.

Серед ключових віх мого досвіду - робота з регіоном Близького Сходу, зокрема Саудівською Аравією, ОАЕ, Катаром та іншими країнами. Я допомагала у побудові нових відносин між Україною та Близьким Сходом у сфері освіти та сільського господарства. Я також брала участь в численних регіональних благодійних проектах ОАЕ, ініційованих тамтешнім урядом та співпрацювала з Міжнародним гуманітарним містом (International Humanitarian City), яке є найбільшим у світі операційним центром з надання допомоги, як у надзвичайних ситуаціях, так і для довгострокового розвитку.

Натхненням у подальшому створенні та розвитку власного фонду стали візити до Парламенту Європейського Союзу, Конференції Організації Об'єднаних Націй у Женеві, різних світових самітів та форумів.

Згодом я мала змогу розширити досвід співпраці у консультуючій ролі з представниками уряду в Україні. Практика роботи з іноземними кейсами допомогла мені запропонувати нові стратегії розвитку та виходу України на міжнародний рівень, зокрема у галузях правової системи.

Зараз на низку проблем з іншого ракурсу мені допомагає подивитись моя місія в ООН у Женеві та Нью-Йоркському офісі, яка водночас відкриває очі на нагальні соціальні потреби сучасного суспільства, насамперед дітей, а також шляхи їх вирішення. Не зайвим виявився мій досвід благодійної діяльності в галузі навчання та підтримки дітей з особливими потребами, а також тісна співпраця з всесвітніми благодійними організаціями.

Як на мене, саме поняття "соціальної справедливості" є невід'ємною складовою демократичного суспільства. Тому, створюючи фонд, моєю основною метою було реформування судової системи в Україні, аби всі громадяни могли захистити свої права у незалежному суді.

Але щойно ми почали роботу у цьому напрямку, виявилось, що налагодження соціальної справедливості включає в себе дещо більше, ніж реформування юридичної галузі. Тому одночасно з цим основним напрямком діяльності, у нас з'явилось багато інших проектів та спрямувань, які виступили важливими компонентами для благополуччя суспільства. Так, сьогодні серед наших напрацювань - культурні, освітні та туристичні проекти, програми пов'язані з охороною здоров'я, співпраця з українським урядом щодо реформування правового та економічного сектору, колаборації з громадськими та благодійними організаціями, підтримка музеїв та інших державних культурних установ, а також поширення української історії та культури далеко за межами країни.

Це лише невелика частина наших амбітних планів, які, я сподіваюсь, нам безперешкодно вдасться втілити у життя, долучивши до співпраці небайдужих. Приєднуйтесь, адже побудова соціальної справедливості у суспільстві - запорука щасливого майбутнього кожного з нас!
Діяльність
Юридична реформа
Всестороння підтримка юридичної реформи
Обмін досвідом з країнами-партнерами
Співпраця з професіоналами в області юриспруденції
Міжнародні відносини
Співпраця та обмін досвідом з країнами-партнерами
Участь у вирішенні глобальних проблем
Робота над проблемами соціальної справедливості
Освіта та наука
Розвиток та підтримка талановитих дітей
Підтримка студентів на міжнародному рівні
Розвиток ролі науки в суспільстві
Культурний сектор
Підтримка культури в Україні та розвиток міжнародних культурних відносин
Охорона здоров'я
Забезпечення доступного медичного обслуговування населення
Взаємодія та кооперація експертів в області охорони здоров'я
Соціальний сектор
Організація заходів в сфері культурного сектору
Розвиток та підтримка демократії
Вирішення проблем міграції
Ознайомтеся з нашими поточними проєктами. Можливо, якийсь із них у вас відгукнеться.
Повідомте нам та приєднуйтесь — ми завжди раді свіжим ідеям, підтримці та співпраці!
Наші проєкти
Більше проектів
Новини
Наші новини, події та інтерв'ю
Допомогти
РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК
Благодійні внески на території України
ПриватБанк:
UA733218420000026004053050742 (UAH)/ UA083218420000026006053055336 (EUR)
SWIFT-код: PBANUA2X
Деталі рахунку:
БО "Міжнародний фонд соціальної справедливості "
Код ЄДРПОУ 43173571
Неприбуткова організація
ВІДСКАНУВАТИ
QR-код
Наші контакти
Надія Ратке
Електронна пошта
ЗАСНОВНИЦЯ ФОНДУ
АССИСТЕНТ КЕРІВНИКА
Маргарита Мельничук
Електронна пошта
Телефон
All rights reserved 2020 ©