“
Чому основний напрямок нашої роботи - це соціальна справедливість? Бо саме ця ідея була наріжним каменем в усіх моїх кар'єрних починаннях, що мали різноманітне спрямування. Робота у галузі освіти, аграрного сектору, медіа та політики в Україні, Німеччині, ОАЕ та Чилі, дозволив мені набути та вдосконалити навички у розробці комунікаційних стратегій для втілення соціальних проектів.
Серед ключових віх мого досвіду - робота з регіоном Близького Сходу, зокрема Саудівською Аравією, ОАЕ, Катаром та іншими країнами. Я допомагала у побудові нових відносин між Україною та Близьким Сходом у сфері освіти та сільського господарства. Я також брала участь в численних регіональних благодійних проектах ОАЕ, ініційованих тамтешнім урядом та співпрацювала з Міжнародним гуманітарним містом (International Humanitarian City), яке є найбільшим у світі операційним центром з надання допомоги, як у надзвичайних ситуаціях, так і для довгострокового розвитку.
Натхненням у подальшому створенні та розвитку власного фонду стали візити до Парламенту Європейського Союзу, Конференції Організації Об'єднаних Націй у Женеві, різних світових самітів та форумів.
Згодом я мала змогу розширити досвід співпраці у консультуючій ролі з представниками уряду в Україні. Практика роботи з іноземними кейсами допомогла мені запропонувати нові стратегії розвитку та виходу України на міжнародний рівень, зокрема у галузях правової системи.
Зараз на низку проблем з іншого ракурсу мені допомагає подивитись моя місія в ООН у Женеві та Нью-Йоркському офісі, яка водночас відкриває очі на нагальні соціальні потреби сучасного суспільства, насамперед дітей, а також шляхи їх вирішення. Не зайвим виявився мій досвід благодійної діяльності в галузі навчання та підтримки дітей з особливими потребами, а також тісна співпраця з всесвітніми благодійними організаціями.
Як на мене, саме поняття "соціальної справедливості" є невід'ємною складовою демократичного суспільства. Тому, створюючи фонд, моєю основною метою було реформування судової системи в Україні, аби всі громадяни могли захистити свої права у незалежному суді.
Але щойно ми почали роботу у цьому напрямку, виявилось, що налагодження соціальної справедливості включає в себе дещо більше, ніж реформування юридичної галузі. Тому одночасно з цим основним напрямком діяльності, у нас з'явилось багато інших проектів та спрямувань, які виступили важливими компонентами для благополуччя суспільства. Так, сьогодні серед наших напрацювань - культурні, освітні та туристичні проекти, програми пов'язані з охороною здоров'я, співпраця з українським урядом щодо реформування правового та економічного сектору, колаборації з громадськими та благодійними організаціями, підтримка музеїв та інших державних культурних установ, а також поширення української історії та культури далеко за межами країни.
Це лише невелика частина наших амбітних планів, які, я сподіваюсь, нам безперешкодно вдасться втілити у життя, долучивши до співпраці небайдужих. Приєднуйтесь, адже побудова соціальної справедливості у суспільстві - запорука щасливого майбутнього кожного з нас!